Sinterklaas 2018 een evenement om nooit te vergeten. 

De toestand in de wereld zoals Sinterklaas dat ziet, waarvoor zelfs een G.B.J. Hiltermann uit zijn graf zou opstaan.

De door onze leden aangeboden gedichten, welke helaas niet werden voorgedragen en onze leden daardoor een kans gemist hebben de maatschappij - en verenigingskritische beschouwingen te kunnen waarderen.

De kwis georganiseerd door de Pieten, sorry  assistenten, was zeer leerzaam. Er valt nog veel te verbeteren aan de bekendheid van de leden onderling. En of ons Lustrumboek 2016 Terugblik in ons geheugen gegrift is, valt te betwijfelen.

Gert, Paul en Herman, jullie hebben ons een fantastische avond bezorgd.

Een ieder die het winnende gedicht van Wim Laninga alsnog zou willen lezen, dient zijn verzoek vòòr 20 december rechtstreeks bij hem in te dienen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Deze website gebruikt alleen cookies voor haar eigen werking. Ze gebruikt geen cookies van andere websites. Indien u hiermede niet akkoord gaat, gelieve dan deze website te verlaten.

  Ik aanvaard cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk