Deze serie foto's zijn genomen gedurende het Vrijwilligers diner aangeboden door het bestuur op woensdag 20 september 2017: 

Het bestuur wilde met deze geste alle leden, die veel tijd besteden aan het reilen en zeilen van onze vereniging extra bedanken, waarbij de bestuursleden zelf voor de maaltijd (met hulp van Ludwina natuurlijk) en de bediening zorg droegen.

Zonder deze vrijwilligers, maar ook vele anderen, die actief bij ons clubleven betrokken zijn, zou onze Nederlandse Vereniging niet kunnen voortbestaan. Zeker niet zo gezellig en vol activiteiten als het nu is.

Liliane, dank voor het idee en de praktische uitvoering.

Alle deelnemers dank voor jullie voortdurend enthousiasme.

 Het begon al die ochtend. De tafels werden door het bestuur gedekt, de servetten gevouwen; secretaris en voorzitter zagen dat het goed was.

 Vooraf was er een dankwoordje van Liliane voor de vrijwilligers en al snel hadden we allemaal een glas in de hand.

 

 Wat waren die tafels gezellig gedekt. Het menu door Liliane ontworpen was op een perfecte manier door Ludwina bereid. Een voorgerecht, hoofd en overvloedig nagerecht. Er is geen glas gebroken en geen wijn op het tafellaken gemorst.

 

En toen begon het natafelen gespijsd met een keur van hapjes. Of er geen eind aan kwam. En u ziet een trotse Liliane van alle zorgen bevrijd, maar ook al aan het denken over het komend kerstdiner. Een zware taak om dit diner te evenaren.

 

Wat zijn we trots om van deze club lid te mogen zijn. 

 

Deze website gebruikt alleen cookies voor haar eigen werking. Ze gebruikt geen cookies van andere websites. Indien u hiermede niet akkoord gaat, gelieve dan deze website te verlaten.

  Ik aanvaard cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk