Doelstellingen Nederlandse Vereniging te Brussel.

 

De voornaamste doelstellingen van de vereniging zijn de bevordering van het contact tussen haar leden, en de verdediging van hun gemeenschappelijke belangen. Hierachter schuilt de Latijnse gedachte utile dulci: we koppelen het nuttige aan het aangename.

Ontspannen netwerken
In de eerste plaats is de club een plek waar u zich als Nederlander of Nederlandstalige 'thuis' voelt. U komt er u ontspannen bij een goed gesprek. Maar net zo goed is het de gelegenheid om contacten te leggen en uw vriendenkring uit te breiden.

Goede doelen
De vereniging neemt ook haar maatschappelijke en sociale rol ter harte, bij voorbeeld met schenkingen aan goede doelen.
Daarnaast ontvangen we zelf giften, zowel van leden als niet-leden. Die waarderen we enorm, omdat we ze gebruiken om de werking van de vereniging te verbeteren.
De meeste schenkingen ontvangen we via een duo-legaat: hiermee doet u een dubbele schenking aan bij voorbeeld een familielid, en aan de Nederlandse vereniging. Wat ú hierbij wint ? Onze vzw betaalt de successierechten op het hele bedrag, terwijl uw familielid niets hoeft af te staan. Op die manier houdt uw familie méér over van het geërfde bedrag, terwijl ook de Nederlandse vereniging een fikse duw krijgt. Aarzel niet om meer informatie op te vragen via Contact op deze website.

Deze website gebruikt alleen cookies voor haar eigen werking. Ze gebruikt geen cookies van andere websites. Indien u hiermede niet akkoord gaat, gelieve dan deze website te verlaten.

  Ik aanvaard cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk