Welkom op de website van de Nederlandse Vereniging te Brussel. Kaart 

Zoekt u Hollandse gezelligheid in hartje België?  U vindt dit bij de Nederlandse Vereniging: de club in Brussel waar Nederlanders elkaar sinds 1906 ontmoeten. Als u geen tijd heeft ons E-blad met alle relevante informatie over onze vereniging te lezen, lees dan hier Uit de Bestuurskamer met ons belangrijkste nieuws.

De volgende mededelingen heeft de vereniging ontvangen en wij geven ze u ter informatie door: 

Economisch Nieuws België verspreid door de Nederlandse Ambassade te Brussel.

 Op 14 maart 2020 om 20:00 u is er in de Sint Jan-Evangelistkerk te Tervuren een optreden van het Gouds Mannenvocaal. Toegangskaarten (€ 15) ter plaatse te verkrijgen. Meer informatie op de website van Tervuren.

Op donderdag 26 maart om 13:00 u organiseert de Nederlandse afdeling van de Association Femmes d'Europe een lezing door Thera Folmer-von Oven over vrolijkheid uitgebeeld in de schilderstukken. Alle informatie voor deelname kunt u vinden op de link The Art of Laughing.

Voor hen, die nog geen lid zijn van de Nederlandse Vereniging, maar wel graag de sfeer bij ons willen opsnuiven, kom langs op onze maandelijkse Happy Hours iedere eerste woensdag van de maand of bekijk ons Programma.

U kunt u ook vrijblijvend via contact inschrijven voor de Nieuwsbrief om op de hoogte te blijven over alle interessante activiteiten en belevenissen.

Lid worden? Neem dan contact met ons op. Hopelijk tot binnenkort! 

 

 

Deze website gebruikt alleen cookies voor haar eigen werking. Ze gebruikt geen cookies van andere websites. Indien u hiermede niet akkoord gaat, gelieve dan deze website te verlaten.

  Ik aanvaard cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk