Welkom op de website van de Nederlandse Vereniging te Brussel. Kaart 

Zoekt u Hollandse gezelligheid in hartje België?  U vindt dit bij de Nederlandse Vereniging: de club in Brussel waar Nederlanders elkaar sinds 1906 ontmoeten. Als u geen tijd heeft ons E-blad met alle relevante informatie over onze vereniging te lezen, lees dan hier  met ons belangrijkste nieuws.

De volgende mededelingen heeft de vereniging ontvangen en wij geven ze u ter informatie door: 

In het kader van deze nationale herdenking wordt op zaterdag 4 mei a.s. om 12.00 uur ‘s middags op het Britse militaire ereveld van de begraafplaats in Evere (adres: Kerkhof van Brussellaan, Evere) een korte herdenkingsplechtigheid georganiseerd ter nagedachtenis van de aldaar begraven Nederlandse militairen. Na enkele korte toespraken worden kransen neergelegd bij het monument. Vervolgens wordt één minuut stilte in acht genomen waarna de “Last Post” ten gehore gebracht zal worden. De plechtigheid wordt afgesloten met een rondgang langs alle negen oorlogsgraven waar bloemen worden neergelegd. U wordt van harte uitgenodigd om de plechtigheid bij te wonen in welk geval u wordt verzocht om uiterlijk 11.45 uur bij het monument op het Britse ereveld aanwezig te zijn. U kunt uw aanwezigheid voor de herdenking bevestigen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of per telefoon op nr. +32-2-679.17.65

Dutch Network Brussels. Ongetwijfeld heeft u belangstelling voor de bijeenkomsten, die deze belangenvereniging geïnitieerd door onze ambassade op hun programma heeft staan. Hier de laatste informatie.

Voor hen, die nog geen lid zijn van de Nederlandse Vereniging, maar wel graag de sfeer bij ons willen opsnuiven, kom langs op onze maandelijkse Happy Hours iedere eerste woensdag van de maand of bekijk ons Programma.

U kunt u ook vrijblijvend via contact inschrijven voor de Nieuwsbrief om op de hoogte te blijven over alle interessante activiteiten en belevenissen.

Lid worden? Neem dan contact met ons op. Hopelijk tot binnenkort! 

 

 

Deze site gebruikt cookies, die echter door geen enkele andere site gelezen worden.

Ik aanvaard cookies van deze site.Voor akkoord